Konsultacijos ir Mokymai

Pagerinkite savo įgudžius ir būkite dviem žingsniais priekyje

Nėra jokios gėdos, jei prašysite padėti sustiprinti Jūsų saugumą. Mes suprantame konsultacijų ir informavimo apie kibernetinio saugumo grėsmes svarbą. Tobulėja ne tik technologijos, bet ir įsilaužėliai, todėl būtina nuolat atnaujinti savo žinias, kurios reikalingos sėkmingai atremti bet kokias atakas. Mūsų pagrindinis dėmesys skiriamas tam, kad padėti įmonėms apsaugoti save kibernetinėje erdvėje.

Kuo galime Jums padėti?

Sustiprinkite savo organizaciją jau šiandien

Mes siūlome mokymus ir konsultacijas įvairiose saugumo ir technologijų srityse

TIKSLAI

SAUGOS VALDYMAS

Mūsų informacijos saugos valdymo paslaugos skirtos organizacijoms, kurios nori turėti tinkamiausius procesus ir priemones užtikrinančias efektyvumą dirbant su informacijos sauga.

RIZIKOS VALDYMAS

Rizikos valdymo paslaugos skirtos organizacijoms, kurios nori pasirinkti tinkamiausias rizikos valdymos priemones. Padėsime įdiegti lengvai suprantamą kibernetinio saugumo planą suderinta su Jūsu verslu.

MOKYMAI

Kasdienybė tampa vis labiau priklausoma nuo technologijų: darome pinigų pervedimus, perduodame svarbią informaciją. Didžioji dalis įsilaužimų įvyksta dėl naudotojų kibernetinės saugos suvokimo trūkumo. Mes siūlome kibernetinės saugos mokymus, skirtus organizacijos personalui, taip pat aukščiausio lygio vadovams.

NAUDA

alt

SAUGIOS IR EFEKTYVIOS OPERACIJOS

Saugos valdymo sprendimai suderinti su Jūsų poreikiais. Kasdienių operacijų saugumo pagerinimas.

alt

ĮMONĖS VERTĖS PADIDĖJIMAS

Didesnė IT infrastruktūros vertė ir konkurencinis pranašumas Jūsų verslui.

alt

ATITIKTIS

Mūsų sprendimai padės Jūsų verslui laikytis galiojančių saugumo teisinių reikalavimų ir taisyklių.

alt

REAGAVIMAS

Turėsite efektyvų incidentų valdymo ir reagavimo planą, esant kritinėms situacijoms, kurios taps lengvai išsprendžiamos.

Sužinokite daugiau apie Criminal Security teikiamas paslaugas