Ka mes veikiame?

2017 m. Didelė rinkos tyrimų bendrovė patyrė kibernetinį įsilaužimą. Ši bendrovė išleido dideles pinigų sumas sprendimams, kurie padėjo efektyviau rinkti, kaupti ir skirstyti duomenis, tačiau pamiršo saugumo aspektą. Vieną dieną dauguma sukauptų duomenų pradingo įskaitant atsargines kopijas.

Ar jie buvo netyčia ištrinti? Ar tyčia pavogti ir sunaikinti? Du ekspertai išnarpliojo šią mįslę, kaip šis elektroninis nusikaltimas buvo atliktas ir pavyko sugrąžinti daugiau kaip 90% informacijos. Pavyko netgi nustatyti iš kurios šalies buvo atlikta kibernetinė ataka.

Po šios potencialios katastrofos mes pamatėme galimybę ir būtinybę gerinti kibernetinio saugumo parengtį Lietuvoje. Mūsų tikslas yra suderinti saugumą su verslo strategija. Kai bendradarbiausime su Jumis siekdami sukurti kibernetinį atsparumą, mes užtikrinsime, kad kibernetinis saugumas taptų jūsų verslo dalimi.

“Criminal Security” yra UAB “Acrux Cyber Services” priklausantis prekinis pavadinimas, veikiantis kaip informacinių technologijų įmonė, kuri teikia specializuotas kibernetinio saugumo paslaugas viešojo sektoriaus ir privataus kapitalo įmonėms Lietuvoje ir Europoje.

Dirbame remiantis remiantis CEH, ISSAF, NIST SP 800-30, OSSTMM, OWASP, OSCP, OSCE, SANS ir kitomis darbo metodikomis.

Tik 16% įmonių Lietuvoje teigia, jog yra pasiruošusios atremti sudėtingą kibernetinį išpuolį. Galite apsaugoti savo organizaciją su mumis jau šiandien !

3710

SĖKMINGAI SUSTABDYTOS KIBERNETINĖS ATAKOS

316

IDENTIFIKUOTA KENKĖJIŠKŲ VIRUSŲ IR FAILŲ

24x7X365

MŪSŲ PASIEKIAMUMAS

57

TECHNOLOGIJŲ PARTNERIAI

Sužinokite daugiau apie Criminal Security teikiamas paslaugas